oriflame basarinin yollari

1967 yılında iki kardeş ve arkadaşları tarafından İsveç’de kurulan Oriflame, 60’ı aşkın ülkede yaklaşık 50 yıldır, hem kendi kazandığı gibi hemde ürünlerini kullananları kazandırmaya devam etmektedir. Eğer sizde bu ailenin bir parçası olmak ve sizde bu ailenin diğer fertleri gibi ariyer yapmak ve kazanmak istiyorsanız ; oriflame'in başarıya giden yolda üç altın kuralının unutmamanız gerekmektedir.

İlk olarak Azim ; her işte olduğu gibi oriflame satış danışmanlığı yaptığınız dönemde de mutlaka azimli ve istekli olmak zorundasınız. karşınıza mutlaka ki bir takım engeller , aklınızı çelmek isteyenler, size yapamayacağınız imajını yaftalamak isteyenler olacaktır. Sizler bu gibi durumlara asla taviz vermeden, hedefinize ulaşabilmek için gerekli azmi göstermelisiniz.

İkinci olarak sabır ; unutulmamalıdır ki, çiçek bile vakti gelmeden açmaz, yemek vakti gelmeden pişmez.. ilk başladığınız dönemlerde hemen çok yüksek meblağlar kazanmayı düşünmemelisiniz, bu iş azim istediği kadar sabırda istemektedir. İnsanlar sizi tanıdıkça, hedef kitleniz çoğaldıkça ve alt üye yelpazenin genişledikçe ; geldiğiniz konuma ve kazandığınız paralara siz bile şaşıracaksınız.

Üçüncü olarak devamlılık ; orfilame'in altın kurallarından olan devamlılık, uzun bir zaman sürecine yayılmış durumdadır. İlk aylarda ufak olumsuzlularda asla moralinizi bozmayın , çünkü geniş müşteri kitlesine ulaşmak, geniş bir üye yelpazesine sahip olmak ancak uzun süreli bir maratonun neticesindedir.

  • Amaçlarınızdan ve hedeflerinizden asla kopmayınız
  • Gün içerisinde mümkün olduğunca ürün satmaya ve alt üye edinmeye çalışınız.
  • Gittiğiniz her yerde ürün kataloğunuzu mutlaka yanınında taşıyınız.
  • Her 21 günde çıkan , oriflame kataloğuna mutlaka sahip olunuz.
  • İndirimler ve kampanyalar hakkında herkesten fazla bilgi toplayınız.
  • ürün fiyatlarını ve ürün özelliklerini mümkün olduğunca aklınızda tutmaya çalışınız.
  • Ürün hedef kitlesini iyi belirleyerek ; kime hangi ürünü tavsiye etmeniz gerektiğini tespit ediniz.

Unutmayınız ki ; Hayatlarında hiçbir başarı gösteremeyenler, kendilerini başkalarının başarılarını küçültmekle teselli ederler .

Oriflame Üye Olmak Ücretsiz

k=off}-->
Oriflame Üye Formu

Oriflame’e kayıt olunca;
– Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız.
– Satış yapınca %30 kar elde edersiniz.
– Üye kaydederek %3’ten %21’e kadar prim kazanırsınız.
– Alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden yararlanırsınız.

Oriflame’den yapacağınız alışverişlerde ödeme süresi 21 gündür.
Ödemenizi anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden veya internetten danışman kodunuzla gerçekleştirebilirsiniz.