ORİFLAME İLE KAZANMAK

oriflame ile kazanmak

Oriflame'de belirli bir mesai saatiniz olmadığınızdan, bireysel satış danışmanı olarak kendi mesai saatlerinizi kendiniz ayarlarsınız ve dilediğinizce çalışabilirsiniz. Sizlerde jendi ekibinizi kurun ve onlarla birlikte kazanmaya başlayın. Unutmayınız ki, oriflame'de en büyü kazançlar, büyük bir ekip sayesinde sağlanmaktadır. Ekibiniz ne kadar kalabalık olursa ve grubunuzda ki bireyler ne kadar etkili bir satış yaparsa siz o zaman daha da güçlenirsiniz.

Bu yüzden alt ekibinizde bulunan üyelerinizle sürekli iletişim halinde olmanız, onlara destek olmanız gerekmektedir.

Sizde biliyorsunuz ki, oriflame ürünleri doğal özlerden oluştuğu için kaliteli ürünlerdir. Ürünler tüm dünyada zaten kendi kalitesi ile yüksek satış rakamlarına ulaşmaktadır. Oriflame kullanan bireyler , ürün kalitesinden dolayı oriflame'den vazgeçememektedir. Oriflame ürün yelpazesi 7'den 70'e kadar her yaş grubuna hitap etmektedir.

Alt grubuma nasıl üye yapabilirim diye düşünmenize gerek yok ; iletişimin ve ulaşım teknolojisinin bu denli gelişmiş olması  artık bireylere çok kolay ulaşmanızı sağlamaktadır.  Tabi son 5 yıl içerisinde gelişen ve tüm dünyayı saran facebook, twitter gibi sosyal ağ bloklarını da unutmamak lazım .. Bu sayede bir çok kişiye ulaşabilir, ekibinize katarak oriflame üyesi yapabilirsiniz.

Üye yaptığınız kişiye sistemi detaylarıyla anlatmalı, aynı şekilde onun da sizin gibi üyeler yapıp satış yaparak çift koldan kazanç sağlamasını tavsiye edersiniz. Oriflame'de 1000TL,2000TL,3000TL,10.000 TL 25.000 TL ve çok daha fazla aylık kazanç elde edebilirsiniz. Bu gelirleri alan bir çok kişi vardır. Neden siz de kazanmayasınız?

 

Oriflame Üye Olmak Ücretsiz

Oriflame Üye Formu

Oriflame’e kayıt olunca;
– Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız.
– Satış yapınca %30 kar elde edersiniz.
– Üye kaydederek %3’ten %21’e kadar prim kazanırsınız.
– Alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden yararlanırsınız.

Oriflame’den yapacağınız alışverişlerde ödeme süresi 21 gündür.
Ödemenizi anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden veya internetten danışman kodunuzla gerçekleştirebilirsiniz.